Wychowaj w sobie mistrza
Buduj swoją pewność siebie, ucz się realizować swoje cele i sięgaj po swoje marzenia.
Kup trening
Wychowaj w sobie mistrza
Ta książka stała się podręcznikiem dla trenerów, rodziców i sportowców. Zacznij od niej swój rozwój.
Kup książkę
Previous
Next

W sporcie na światowym poziomie trening mentalny jest nieodłącznym elementem sukcesu. Wytrenuj wspólnie ze mną swoją głowę i sięgaj po najwyższe trofea w swojej dyscyplinie. Stres, porażki, niezadowalające wyniki, brak motywacji, paraliżująca presja, brak pewności siebie, trudności z koncentracją w kluczowych momentach? To wyzwania, z którymi szybko sobie poradzimy.

Jestem certyfikowanym Trenerem Mentalnym specjalizującym się w pracy z młodymi sportowcami. Przez ostatnie 3 lata przeprowadziłem ponad 300 treningów mentalnych z blisko 1000 sportowców, pomagając im zdobyć około 100 medali. Współpracuje z reprezentantami Polski w boksie, zapasach, bjj, piłce nożnej i tańcu. Mogę pracować w każdej dyscyplinie zespołowej i indywidualnej.

Jestem wykładowcą na Akademii Trenerów Mentalnych Juniorów i twórcą programu „Mistrzowska Siódemka”TM. Autorem artykułów i współautorem książki „Jak wychować (w sobie) mistrza”. Twórcą kursów dla rodziców i trenerów. Aktywnie uprawiam sport, jestem szczęśliwym mężem i tata 2 dzieci.

Pomogłem już wielu sportowcom. Sprawdź jak moja wiedza i doświadczenie mogą pomóc Tobie. Wejdź w zakładkę TRENING MENTALNY i dowiedz się jak pracuję.

Testymoniale

Pan Piotr przeprowadził treningi moim zawodnikom, którzy są w kadrze polski ju jitsu. Młodzież była zachwycona, wiedza pana Piotra była ogromna, podejście do zawodników doskonałe.
Karolina Zawodnik
Trenej BJJ, 2 x IBJJF Mistrz Europy w BJJ, 3 x Mistrz Świata w Grapplingu, 3 x Mistrz Europy w Grapplingu.
Polecam serdecznie Piotra! Współpraca z tak pozytywnym człowiekiem to przyjemność a w dodatku można pozyskać sporo narzędzi treningu mentalnego, które dużo potrafią zdziałać!
Jakub Kokiel
bramkarz Pogoni Szczecin
Nasze treningi dały mi bardzo dużo. Jestem świadomy swojego celu i wiem jak go osiągnąć. Bardzo przyjemna współpraca.
Bartek Wigry Suwałki
piłkarz Wigry Suwałki
Dzięki konsultacji z trenerem mentalnym zacząłem wprowadzać w życie nowo poznane techniki opanowywania presji i stresu oraz nabywania pewności sobie.
Jakub Sarnowski
piłkarz Pogoni Szczecin, reprezentant Polski
Współpraca z Piotrem Matulką przynosi znakomite rezultaty. To niesamowite jak Piotr potrafi mnie nastroić do wykonania zadania. Treningi działają.
Karolina Koszewska
mistrzynią Świata i Europy w kick-boxingu, mistrzyni Europy w boksie amatorskim, zawodowa mistrzyni Świata, złota medalistka Igrzysk Europejskich
Piotra zaprosiłem do współpracy przy klubie Husaria Fight Team – sekcja zapasy. Piotr potrafi wyciągnąć od dzieci niesamowitą moc która, później się przejawia w życiu codziennym czyli treningu i zawodach. Z całego serca polecam!”
Wojciech Antczak
prezes, trener największego stowarzyszenia sportów walki w Powiecie Pyrzyckim
Piotr Matulka to jeden z najlepszych ekspertów treningu mentalnego dzieci i młodzieży w Polsce. Jego wiedza teoretyczna i doświadczenie praktyczne robią wielkie wrażenie. Polecam jego pracę klubom sportowym, rodzicom sportowców i trenerom. Pierwsza liga!
Jakub B. Bączek
trener mentalny Mistrzów Świata w siatkówce
Ta książka pomoże dostrzec dzieciom i ich rodzicom to, co jest w nich najpiękniejsze, czyli „Ja”.
Otylia Jędrzejczak
Najbardziej utytułowana polska pływaczka. Mistrzyni Olimpijska
Profesjonalny trening mentalny w wykonaniu Piotra Matulki jest doskonałą inwestycją w siebie samego.
Marcin Kmieć
Project Menadżer w Pogoń Szczecin Football Schools
Trener Piotr Matulka to jakość sama w sobie. Świetna merytoryka zajęć , duża wiedza z zakresu treningu mentalnego i psychologii. Dzięki niemu poznasz nie tylko motywacyjne przemowy, ale zostaniesz wyposażony w narzędzia do budowania pewności siebie i jej podtrzymania. Nauczysz się zarządzać zespołem podczas kryzysowych sytuacji. Polecam z całego serca!
Trener Binkowski
trener Pogoń Szczecin Football Schools
Byliśmy w weekend w Assen na jednym z największych turniejów na Świecie i po tych zajęciach treningu mentalnego, nasz taniec był całkowicie inny. Gdyby ich nie było, to byśmy spanikowali na parkiecie i nie dali sobie rady. Dziękujemy!
Mikołaj Guz
v-ce Mistrz Polski w tańcu towarzyskim
Filip wyrobił swój cel w 100% i został królem strzelców turnieju. Dawno nie widziałam tak szczęśliwego mojego syna na boisku. To ogromna zasługa trenera Piotra.
Mama Filipa Podgórskiego